Młody Dekarz – Kamil Znorowski

Kamil Znorowski zdecydował się podzielić z nami swoimi motywacjami, które kierują nim przy pracy dekarza.Takich osób jak on jest w naszym kraju naprawdę sporo, ale każdy ma osobną historię. Będziemy chcieli się nimi dzielić, ponieważ uważamy, że takie wywiady to jedne z najbardziej inspirujących rzeczy w każdym zawodzie.

𝐂𝐳𝐲𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐝𝐥𝐚 𝐂𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐝𝐞𝐤𝐚𝐫𝐬𝐭𝐰𝐨?

Dekarstwo jest dla mnie przede wszystkim sposobem na utrzymanie siebie oraz rodziny.

𝐉𝐚𝐤 𝐳𝐚𝐜𝐳𝐞̨ł𝐚 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐓𝐰𝐨𝐣𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐝𝐚 𝐣𝐚𝐤𝐨 𝐝𝐞𝐤𝐚𝐫𝐳? 𝐑𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐧𝐚 𝐭𝐫𝐚𝐝𝐲𝐜𝐣𝐚, 𝐩𝐚𝐬𝐣𝐚, 𝐚 𝐦𝐨𝐳̇𝐞 𝐳𝐚𝐝𝐞𝐜𝐲𝐝𝐨𝐰𝐚ł 𝐨 𝐭𝐲𝐦 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐩𝐚𝐝𝐞𝐤?

W moim przypadku zadecydowałym o tym tylko i wyłącznie przypadek. Gdy byłem nastolatkiem starałem się unikać pracy na budowie, ale los “zmusił” mnie do tej pracy. Praca miała być tymczasowa, dopóki nie znajdę czegoś innego, ale okazała się bardzo fajna i pozostała do dziś.

𝐒𝐤𝐚̨𝐝 𝐩𝐨𝐦𝐲𝐬ł 𝐧𝐚 𝐰𝐲𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐰 𝐌𝐢𝐬𝐭𝐫𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚𝐰𝐚𝐜𝐡 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢 𝐌ł𝐨𝐝𝐲𝐜𝐡 𝐃𝐞𝐤𝐚𝐫𝐳𝐲? 𝐍𝐢𝐞 𝐤𝐚𝐳̇𝐝𝐲 𝐰 𝐤𝐨𝐧́𝐜𝐮 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐧𝐚 𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐮𝐣𝐞.

Jest to zasługa mojego mentora, który zapytał, czy nie chcę w nich wystartować. Od razu się zgodziłem, ponieważ chciałem zobaczyć jak takie zawody wyglądają oraz chciałem spróbować swoich sił.

𝐂𝐳𝐲 𝐓𝐰𝐨𝐢 𝐳𝐧𝐚𝐣𝐨𝐦𝐢 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐚𝐣𝐚̨ 𝐜𝐳𝐚𝐬𝐞𝐦 𝐝ł𝐮𝐳̇𝐞𝐣 𝐫𝐨𝐳𝐤𝐦𝐢𝐧𝐲, 𝐠𝐝𝐲 𝐩𝐲𝐭𝐚𝐣𝐚̨ 𝐂𝐢𝐞̨ 𝐜𝐳𝐲𝐦𝐬́ 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐳𝐚𝐣𝐦𝐮𝐣𝐞𝐬𝐳 :𝐃

O ile mnie pamięć nie myli to miałem chyba tylko jeden taki przypadek, że ktoś nie wiedział czym zajmuje się dekarz.

𝐍𝐚 𝐳𝐚𝐤𝐨𝐧́𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐜𝐡𝐜𝐞𝐦𝐲 𝐣𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐞 𝐳𝐚𝐩𝐲𝐭𝐚𝐜́ 𝐨 𝐢𝐬𝐨𝐭𝐧𝐚̨ 𝐝𝐥𝐚 𝐧𝐚𝐬 𝐤𝐰𝐞𝐬𝐭𝐢𝐞̨: 𝐜𝐳𝐲 𝐩𝐨𝐥𝐞𝐜𝐢ł𝐛𝐲𝐬́ 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐨𝐦 𝐩𝐨 𝐩𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨́𝐰𝐜𝐞 𝐝𝐞𝐤𝐚𝐫𝐬𝐭𝐰𝐨 𝐣𝐚𝐤𝐨 𝐩𝐨𝐦𝐲𝐬ł𝐞𝐦 𝐧𝐚 𝐳̇𝐲𝐜𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐰𝐨𝐝𝐨𝐰𝐞?

Oczywiście, że tak. Moim zdaniem jest to bardzo fajna praca, a przede wszystkim dobrze płatna. Najlepsze jest to, że każdy dach jest inny. Różnią się zarówno bryłą, jak i materiałem, którym są pokrywane.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *