Praktyczna nauka zawodu na materiałach Balex Metal

Oczywistym jest, że nauka zawodu bez zajęć praktycznych nie przyniesie właściwych efektów. Uczniowie i szkoły uczestniczące w kampanii Zawód Przyszłości Dekarz wiedzą o tym doskonale! Dzięki jednemu z Partnerów Strategicznych – firmie Balex Metal, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju może być spokojny o dostępność materiałów do zajęć praktycznych.

Kampania Zawód Przyszłości Dekarz zakłada wsparcie szkół i Ośrodków Kształcenia Dekarzy, w których prowadzone są zajęcia dla uczniów szkół branżowych, w materiały do prowadzenia praktycznej nauki zawodu. Na podstawie zgłoszonych przed rozpoczęciem roku szkolnego zapotrzebowań, producenci pokryć dachowych, akcesoriów, izolacji i chemii budowlanej dostarczają niezbędne produkty, aby zajęcia praktyczne odbywały się na najwyższym poziomie i z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wysokiej jakości.

Partner Strategiczny kampanii Zawód Przyszłości Dekarz, firma Balex Metal, dostarczyła do Biłgoraja m.in. blachodachówkę Panorama i Spektrum, panele dachowe na rąbek Elegant, a także akcesoria takie jak ławy kominiarskie, bariery przeciwśniegowe, itp. Zapas materiałów przewidziany jest na co najmniej rok (szkolny), ale zdobyte na ich podstawie doświadczenie i umiejętności pozostaną znacznie dłużej.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *